Registrovat se
Kvůli lepšímu uživatelskému prožitku je zapotřebí mít zařízení otočené na výšku.
b grid-row avatar
avatar
NOVÝ PROSTOR
Poskytujeme bezpečné zázemí pro akutní pomoc i trvale udržitelný rozvoj osob bez domova nebo v těžké životní situaci.
0
Podporujeme
306
Odběratelů
link
Web
Největší podporovatelé
Příspěvky
photo
NOVÝ PROSTOR
Photo
V nájmu není paní Broňa sama
Finance, které jste přispěli paní Broně na nájem pomohli také morčátku, kterého se paní Broňa ujala.
"Tohle morčátko už mám dva roky, zachránila jsem ho, když se ho jedna paní chtěla zbavit. Díky němu a Novému Prostoru mám společnost, protože jinak jsem úplně sama.”
A my máme rádi zvířata, mají hebkou srst!!!
#DarujteDomov i někomu dalšímu. Kupujte si pravidelně Nový Prostor a sdílejte příběhy našich prodejců. 🙏
Můj komentář
photo
NOVÝ PROSTOR
Photo
Startujeme kampaň #Darujtedomov

Dnešního dne startujeme infomační a osvětovou kampaň na podporu našich prodejců. Na základě jejich životních příběhů chceme veřejnost seznámit s příčinami a formami bezdomovectví, jak si naši prodejci žijí, kdo jsou jejich zákazníci a co díky zapojení v NP získali🏘 .
Pro většinu z nás jsou 🗝klíče od domu běžná věc, pro někoho těžce vydobytá meta.
Dále chceme upozornit na fakt, že díky koronakrizi a následným ekonomickým dopadům přichází o domov stále více lidí. V ČR je podle posledního sčítání osob bez domova zhruba 23 830 osob bez domova, z toho 2600 dětí. Nejvíce jich žije v Moravskoslezském kraji a Hlavním městě Praze. Tato čísla stále narůstají.
Tento týden začínáme panem Václavem, prodejcem ze stanice metra Letňany, který je díky zdravotnímu úrazu, věku a dluhům vyřazen z trhu práce.
Stejně to ale nevzdává a jeho životním vzorem je... : „Mojí oblíbenou postavou je Vinnetou. Je to můj morální vzor a kdyby lidi byli jako on, bylo by tu líp." Tak to je pecka, co myslíte?

A díky zákazníků, kteří si kupují náš časopis má Václav klidné spaní, protože ví, že si může zaplatit nájem. DĚKUJEME ZA PODPORU!
#novyprostor #bezdomovectvi #homelesness
Můj komentář
photo
NOVÝ PROSTOR
Děkujeme všem, kteří doposud přispěli našim prodejcům.
Víte, že cena za ubytování na ubytovnách se pohybuje 250 - 300,- Kč za noc, to je 7500 -9000,- Kč za měsíc?

Již teď je pro prodejce těžké ubytování hradit a proto jsme napjatí, k čemu povede současné zdražování energií a potravin.

Moc nás tedy těší, že Bonus klub funguje a pro mnohé z našich prodejců je to jedna z životních jistot. Ještě jednou děkujeme všem dárcům a přejeme krásný podzimní čas.
Tým Nového Prostoru
Můj komentář
photo
NOVÝ PROSTOR
Vítáme vás na našem novém dárcovském profilu, který jsme připravili v platformě breegy. Těšíme se, že budeme s vámi, našimi laskavými dárci, komunikovat a spolupracovat v tomto moderním prostředí a díky vaší finanční pomoci budeme moct přinášet další příběhy s dobrým koncem. Děkujeme za vaši podporu! Tým Nového Prostoru
Můj komentář